Dzisiaj jest: 24.7.2019, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Gaz w Rogozinie

Dodano: rok temu Czytane: 148

Sławomir Trojanowski rozmawiał z kierownikiem projektu w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o.

Gaz w Rogozinie
" Szanowni Państwo,
Dzisiaj rozmawiałem z kierownikiem projektu w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. odnośnie sytuacji z planowaną budową sieci gazowej w naszej gminie, a w szczególności Rogozinie.
Pani Beata Machowska poinformowała mnie, że spółka musiała uzupełnić dokumentację na sieć w miejscowości Stróżewko, do której starostwo powiatowe miało uwagi i czeka na ponowne zaopiniowanie i wydanie pozwolenia na budowę tego odcinka.
Bardzo dobrą informacją jest fakt, że przetarg na wybór wykonawcy inwestycji jest już na końcowym etapie i powinien zostać rozstrzygnięty do końca marca.
Po wybraniu wykonawcy i otrzymaniu pozwolenia na budowę na brakujący fragment (bez którego nie będzie można uruchomić dostaw gazu) spółka zacznie organizować spotkania z mieszkańcami w celu omówienia szczegółów."

Źródło: FaceBook Sławomir Trojanowski
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Portal regionalny Rogozino - Gorące wiadomości: Rusza Orlik - Inwestycje Gminy Radzanowo - Komunikat posterunku Policji w Radzanowie